Naše témata

Potřebujete podklady pro seminární práci? Zajímá vás nějaké téma z bioetiky a nevíte, kde najít kvalitní článek? Učíte se na zkoušku a ve skriptech není dost údajů? Chcete si na nějakou eticko-medicínskou otázku utvořit vlastní názor, ale nevíte, kde získat potřebné informace? OK, pak právě pro vás je tu tato sekce.

Jedním z cílů 2M je vytvořit pro mediky příležitost k diskusi o etických tématech v medicíně, nabízet otázky, inspirovat k přemýšlení a zároveň pomoct nalézt k těmto otázkám kvalitní zdroje informací.

Tato obsáhlá sekce obsahuje několik témat z oblasti bioetiky, lékařské psychologie, sociologie aj. a nabízí k nim řadu odkazů na kvalitní webové stránky, články a knihy, které vám mohou pomoci v orientaci v dané tématice. Informace nevyjadřují vždy postoj členů sdružení 2M, ale mají posloužit k utvoření objektivního názoru.

Máte k odkazům jakýkoli komentář, názor, připomínku? Chtěli byste se o něčem pobavit s jinými kolegy? Zajímalo by vás nějaké téma, které v naší sekci chybí? Napište nám na kmedik(at)email.cz

Za zpracování děkujeme medikům z Prahy.

Komentáře nejsou povoleny.